کلینیک ارتوپدی سپنتا

[mn_kkstar]

بهترین دکتر فیزیوتراپی تهران کیست؟

بهترین دکتر فیزیوتراپی تهران کیست؟ برای فیزیوتراپی دنبال بهترین متخصص برای فیزیوتراپی زانو یا کمر هستید؟ فیزیوتراپی یکی از روش های درمانی و مراقبتی است که پیش از عمل و یا بعد از عمل توصیه می شود. انجام آن نزد یک متخصص خوب می تواند بهترین بازخورد را در درمان داشته باشد. در این مطلب می خواهیم بهترین متخصص فیزیوتراپی در تهران را به شما معرفی کنیم. دکتر حبیب رشادی جراح و متخصص ارتوپد در تهران است که در کلینیک سپنتا بهترین مرکز ارتوپدی تهران فعالیت می کند.

بهترین دکتر فیزیوتراپی تهران

تخصص های بهترین دکتر فیزیوتراپی تهران 

تخصص ارتوپدی فنی 

متخصص فیزیوتراپی فیزیکی و توانبخشی

تخصص تزریق پی آر پی به زانو و دیگر مفاصل

متخصص درمان و اصلاح زانوی پرانتزی

تخصص حرکات اصلاحی 

متخصص آرتروسکوپی

تخصص انواع آسیب های زانو، شانه، کمر و لگن

ویژگی های بهترین دکتر فیزیوتراپی تهران 

تجربه، مهارت و تخصص

بهترین دکتر فیزیوتراپی تهران باید این سه ویژگی را در کنار هم داشته باشد. یعنی داشتن دانش به تنهایی نمی تواند برای درمان شما مفید باشد. بلکه مهارت و تجربه او است که بیش از دانش حرف اول را میزند. 

صبر، حوصله و بردباری

صبر و حوصله بهترین متخصص فیزیوتراپی در تهران بسیار بیش از آنچه که می اندیشید اهمیت دارد. یک متخصص ارتوپدی با توجه به دانش و مهارتی که دارد میداند که بیمار به شدت علاقمند است، زودتر خوب شود. علاوه بر اینکه درد و شرایط سخت، باعث می شود بیمار بی حوصله و کم طاقت باشد. این متخصص فیزیوتراپی است که با رفتار خود به بیمار آرامش و اطمینان بیشتری میدهد.

در دسترس بودن

از ویژگی های مهم بهترین متخصص فیزیوتراپی تهران می توان به در دسترس بودن او اشاره کرد. یک متخصص ارتوپدی با توجه به شرایطی که از بیماران خود می داند، سعی می کند برای شرایط اضطراری در دسترس باشد تا درمان آنها را مدیریت کند. حضور یک متخصص و جراح ارتوپدی در یک مرکز فیزیوتراپی باعث می شود بیماران اطمینان بیشتری از نظر برنامه درمانی داشته باشند. 

دکتر حبیب رشادی بهترین جراح و متخصص ارتوپدی در تهران در کلینیک سپنتا فعالیت می کند. بیماران متعددی پس از جراحی به این کلینیک مراجعه داشتند و درمان خوبی را در کوتاه ترین زمان دریافت کردند. 

همکاری خوب

بهترین متخصص فیزیوتراپی در تهران هنگام ارائه خدمات و کمک به بیمار سعی می کند همکاری خوبی با او داشته باشد. علاوه بر این برای بیماران خانم و آقا شرایط مساعدی را برای ادامه برنامه درمان در نظر میگیرد. 

صادق، مصمم و مثبت اندیش در درمان

بهترین متخصص فیزیوتراپی تهران با مصمم و مثبت اندیش بودن احساس بهترین به بیمار میدهد. قطعاً اینکه یک پزشک پیگیر درمان و بهبودی شما باشد، احساس خیلی خوبی به شما می دهد. در انتخاب پزشک و متخصص برای فیزیوتراپی در تهران به این موضوع توجه داشته باشید. 

بروز باشد

بهترین متخصص فیزیوتراپی در تهران به طور مداوم دیتای خود را بروز میکند. از جدیدترین متدها و روش های درمانی آگاهی کافی بدست می آورد و در مورد استفاده از آنها برای بیماران به خوبی تحقیق می کند. استفاده از روش های درمانی بروز برای درمان و بهبودی بهتر و سریعتر می تواند موثر باشد. 

دکتر حبیب رشادی بهترین دکتر فیزیوتراپی تهران 

بهترین متخصص برای فیزیوتراپی تهران دکتر حبیب رشادی با تخصص جراحی تعویض مفصل و ارتوپدی می باشد. دکتر حبیب رشادی علاوه بر انجام انواع جراحی های تعویض مفصل، تخصص ارتوپدی فنی و آرتروسکوپی را دارد. برای دریافت نوبت و مراجعه حضوری با کلینیک سپنتا تماس حاصل فرمایید. دکتر حبیب رشادی روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعات ۱۳ الی ۲۲ در کلینیک حضور دارند. 

نظرات در مورد دکتر حبیب رشادی

من برای زانوم پیش دکتر رشادی رفتم بعد ۵ سال از دردش بالاخره خلاص شدم واقعا خوبن 

دکتر حبیب رشادی بهت معرفی میکنم. بهترین متخصص ارتوپدی پونک تهرانهتجربه بالایی در جراحی مفصل زانو، مینیسک، رباط صلیبی و  … داره. دکتر حبیب رشادی کلینیک سپنتا هم فعالیت می کنن.. این کلینیک بهترین مرکز ارتوپدی تهران

فوق العاده کلینیک سپنتا کلینیک مجهزیه برای فیزیوتراپی و ارتوپدی فنی

یکی از دوستانم برای ارتوپدی فنی اونجا میرفت… خیلی راضی بود

میگفت وقتی دکتر و متخصص ارتوپدی حبیب رشادی هم توو مرکز حضور داره واقعا احساس خوبی بهت میده

کلام پایانی

بهترین متخصص باید دارای ویژگی هایی باشد که بتوان او را بهترین متخصص خطاب کرد. در این مطلب هر آنچه می توانست به شما در شناخت بهترین متخصص فیزیوتراپی تهران کمک کند را بیان کردیم. دکتر حبیب رشادی را به شما معرفی کردیم که از لحاظ تجربه، تخصص و دانش در سطح بالایی قرار دارند. اگر در این زمینه سوالی دارید، می توانید در انتهای این مقاله و در بخش دیدگاه ها آن را با ما در میان بگذارید. 

سنجش تراکم استخوان

دکتر حبیب رشادی

جراح و متخصص استخوان و مفاصل عضو انجمن آسیب های ورزشی، جراحی زانو و آرتروسکوپی اروپا دوره های تکمیلی جراحی های تعویض مفصل زانو و آسیب های ورزشی از انگلستان دوره های تکمیلی جراحی بازسازی منیسک و رباط های صلیبی از اتریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *