کلینیک ارتوپدی سپنتا

[mn_kkstar]

بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران کجاست؟

بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران کجاست؟ اینکه یک فیزیوتراپی خوب در ذهن خود داشته باشید تا در مواقعی که نیاز دارید به آنجا مراجعه داشته باشید، بسیار خوب است. سوالی که ممکن است ذهن شما را مشغول کند این است که چگونه بهترین فیزیوتراپی را برای فیزیوتراپی کمر پیدا کنیم؟ یک فیزیوتراپی خوب برای دیسک کمر باید برخی ویژگی ها و امکانات را داشته باشد. مهمتر از آن تخصص و مهارت تیم پزشکی است که در آن فعالیت می کند. مراکز معتبر برای فیزیوتراپی از بهترین و باتجربه ترین کادر برای درمان بیماران استفاده می کند. در این مطلب می خواهیم با بهره گیری از تجربه دکتر حبیب رشادی که در کلینیک سپنتا فعالیت میکند شما را در این مورد راهنمایی کنیم. کلینیک سپنتا بهترین مرکز فیزیوتراپی پونک تهران است که انواع خدمات فیزیوتراپی را ارائه می دهد.

بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران - 1

امکانات بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران

ارتوپدی فنی

یکی از امکانات بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران ارتوپدی فنی است که برای رفع آسیب ها استفاده می شود. ارتوپدی فنی به بهبود مشکلات ناشی از آسیب های ورزشی و تصادف کمک می کند. یک کلینیک با داشتن چنین امکانات همراه با تیم متخصص می تواند بهترین خدمات فیزیوتراپی را برای دیسک کمر به شما ارائه دهد.

فیزیوتراپی کمر و لگن و پا

بخشی از خدمات بهترین مرکز فیزیوتراپی برای دیسک کمر مربوط به توانبخشی کمر و لگن می باشد. متخصص ارتوپد به خوبی به دردهای ناشی از کمر که به لگن آسیب می رساند آگاهی دارد. به این ترتیب به خوبی می تواند مشکلات ناشی از دیسک کمر که به لگن آسیب می رساند را در درمان، در نظر میگیرد. از آنجایی که دیسک کمر به لگن آسیب میزند، به ویژه ممکن است درد و التهاب  به پا نیز برسد. پس متخصص فیزیوتراپی در بهترین مرکز باید همه این جوانب را در نظر بگیرد.

تزریق پی آر پی

یکی از خدماتی که بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر تهران ارائه می دهد، تزریق پی آر پی است. در چند سال گذشته با تزریق پی آر پی، پزشکان موفق شدند بسیاری از مشکلات کمر از جمله دیسک کمر را درمان کنند. این تزریق در بهترین مراکز فیزیوتراپی و زیر نظر تیم پزشکی اختصاصی به صورت حرفه ای انجام می شود. 

لیزر پرتوان و کم توان

اکثر بیماران دیسک کمر قبل و بعد از عمل به این خدمات نیاز دارند. بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر این نوع لیزر را  برای رفع التهاب ناشی از فشار به دیسک و مهره های کمر ارائه می دهد. اکثر بیمارانی که مشکل دیسک کمر دارند، یکی از مواردی که پزشک به آنها تجویز می کند لیزر پرتوان و کم توان است.

شاک ویو تراپی

یکی از امکانات فوق العاده بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران استفاده از شاک ویو است. با استفاده از شاک ویو امواجی به قسمت های آسیب دیده ارسال می شود. این امواج به مرور به رفع التهاب و بازیابی حالت اولیه دیسک های کمر کمک می کند. 

اکتروتراپی

الکتروتراپی در بهترین مرکز فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران به عنوان یکی از ساده ترین امکانات به حساب می آید. چرا که مراکز کوچک و شناخته نشده نیز این خدمات را ارائه می دهند. بیش از اینکه باید این خدمات را داشته باشد، باید به استفاده از آن جهت درمان بیماران واقف باشد. اینکه تا چه اندازه باید الکترود را تنظیم کرد و یا تا چه مدت از آنها برای بیمار استفاده کرد، بسیار مهم است. 

کلینیک سپنتا بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران

با توجه به تمام خدماتی که برای بهترین فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران برای شما بیان کردیم، شما به راحتی می توانید بهترین مرکز را پیدا کنید. در این بخش از مقاله می خواهیم بهترین مرکز فیزیوتراپی را که در پونک تهران واقع شده به شما معرفی کنیم. کلینیک سپنتا بهترین مرکز فیزیوتراپی در تهران است که خدمات مربوط به فیزیوتراپی را برای تمامی اعضای بدن از جمله کمر ارائه می دهد. جهت دریافت نوبت برای کلینیک سپنتا با شماره زیر تماس بگیرید.

نظرات در مورد کلینیک سپنتا

کلینیک سپنتا یکی از بهترین مراکز ارتوپدی در تهرانه که فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، پی ار پی، اوزن تراپی و خیلی از خدمات رو داره. خیلییییی مجهز و تر تمیزه

کلینیک ارتوپدی سپنتا بهترین کلینیک ارتوپدی در پونک تهرانه.. دکتر حبیب رشادی بهترین متخصص ارتوپدی در تهران در این مرکز فعالیت می کنن… پزشک و کادر بسیار باتجربه و متخصص هستند که با یک بار مراجعه متوجه این موضوع خواهید شد

کلام پایانی

بهترین مرکز فیزیوتراپی برای دیسک کمر در تهران باید تمامی خدمات را برای این بیماران ارائه دهد. در این مطلب هر آنچه که مربوط به خدمات چنین مرکزی است بیان کردیم. سپس کلینیک سپنتا را برای دریافت این خدمات به شما معرفی کردیم. هر سوالی که در این زمینه دارید را می توانید با ما در میان بگذارید. برای این منظور به بخش دیدگاه ها در انتهای این مقاله مراجعه کنید. ما در اسرع وقت پاسخ هر یک از این سوالات را خواهیم داد.

سنجش تراکم استخوان

دکتر حبیب رشادی

جراح و متخصص استخوان و مفاصل عضو انجمن آسیب های ورزشی، جراحی زانو و آرتروسکوپی اروپا دوره های تکمیلی جراحی های تعویض مفصل زانو و آسیب های ورزشی از انگلستان دوره های تکمیلی جراحی بازسازی منیسک و رباط های صلیبی از اتریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *