کلینیک ارتوپدی سپنتا

[mn_kkstar]

بهترین مرکز ارتوپدی پونک تهران کجاست؟

بهترین مرکز ارتوپدی پونک تهران کجاست؟ این مرکز چه خدماتی ارائه می دهد و آیا بیماران از مراجعه به آن رضایت دارند؟ شاید هر یک از ما برای مراجعه به کلینیک ارتوپدی از خود این سوالات را بپرسیم. می خواهیم اینجا شما را با بهترین کلینیک ارتوپدی غرب تهران کلینیک سپنتا آشنا کنیم. اینکه شما با مراجعه به این کلینیک چه خدماتی را دریافت خواهید کرد و پس از چه مدت زمانی بهبودی خود را بدست خواهید آورد را در این مطلب خواهیم گفت. کلینیک سپنتا را می توان به عنوان بهترین مرکز ارتوپدی تهران معرفی کرد. چرا که در این مرکز خدمات ارتوپدی فنی برای بزرگسالان و کودکان ارائه می شود.

بهترین مرکز ارتوپدی تهران
کلینیک سپنتا بهترین کلینیک ارتوپدی تهران

خدمات بهترین مرکز ارتوپدی تهران

فیزیوتراپی

بهترین کلینیک ارتوپدی تهران می بایست انواع فیزیوتراپی را برای انواع بیماران داشته باشد. اغلب بیمارانی که جراحی تعویض مفصل زانو، جراحی رباط صلیبی و جراحی دیسک کمر انجام داده اند، می بایست برای مدتی تحت درمان فیزیوتراپی قرار گیرند. امکانات فیزیوتراپی شامل برخی تجهیزات الکتریکی می باشد که به صورت مرحله به مرحله توسط فیزیوتراپ استفاده می شوند.

بهترین مرکز ارتوپدی تهران برای فیزیوتراپی
فیزیوتراپی

ازون تراپی

یکی دیگر از خدمات بهترین ارتوپدی غرب تهران اوزون تراپی است. اوزون تراپی یک روش درمانی برای دردهای مفصلی و غضروفی است. در واقع در این روش یک شوک به نواحی آسیب دیده وارد می شود. با تزریق اوزون با غلظت متفاوت، عروق تحریک می شوند. در نتیجه غضروف تحت تاثیر برخی واکنش های بیوشیمیایی ترمیم می شود. این کار به کاهش التهاب در برخی نواحی آسیب دیده کمک می کند.  

اوزون تراپی در بهترین مرکز ارتوپدی تهران
اوزون تراپی

سنجش تراکم استخوان

سنخش تراکم استخوان یکی از مهمترین خدمات بهترین مرکز ارتوپدی غرب تهران است. این سنجش به ارزیابی وضعیت مفاصل بدن کمک می کند. بیشتر به بیمار این اطلاعات را می دهد که تا چه اندازه بدن او در برابر آسیب در معرض خطر قرار دارد. سنجش تراکم استخوان در کلینیک سپنتا بهترین کلینیک آسیب های ورزشی پونک تهران انجام می شود. روش های مختلف برای سنجش تراکم استخوان مورد استفاده قرار می گیرد که بسته به وضعیت بیمار متفاوت هستند.

تزریق های داخل مفصل یا تزریق پی آر پی

تزریق PRP یکی از روش های درمانی است که در بهترین کلینیک ارتوپدی تهران خدمات آن ارائه می شود. در این روش درمان با استفاده از پلاکت خون بیمار انجام می شود. در این روش نمونه خون فرد گرفته می شود و با برخی تغییرات، داخل مفصل آسیب دیده تزریق می شود. پلاکت خون شما حاوی پروتئین و فاکتورهای رشد است که به بهبودی نواحی آسیب دیده کمک می کند. اغلب برای افرادی که بی ثباتی در مفاصل دارند یا نواحی از بدن آنها آسیب دیده است، مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق پی آر پی در بهترین مرکز ارتوپدی تهران
تزریق پی آر پی

حرکات اصلاحی ساختار بدن

حرکات اصلاحی بخشی از خدماتی هستند که بهترین کلینیک ارتوپدی تهران ارائه می دهد. بدین ترتیب شما در کنار دریافت خدماتی همچون فیزیوتراپی، اوزون تراپی و تزریق در مفصل، می توانید این حرکات اصلاحی را نیز دریافت کنید. متخصص ارتوپدی در کلینیک ارتوپدی این حرکات اصلاحی را برای شما تجویز می کند و از انجام صحیح آنها توسط شما اطمینان حاصل می کند. انجام حرکات اصلاحی زیر نظر متخصص ارتوپدی به بیمار این اطمینان را می دهد که روند درمان بهتری را سپری می کند.

حرکات اصلاحی در بهترین مرکز ارتوپدی تهران
حرکات اصلاحی بدن

ارتوپدی فنی

ارتوپدی فنی اصلی ترین خدمات در بهترین کلینیک ارتوپدی تهران است. در واقع ارتوپدی فنی شاخه ای از علوم پروتز می باشد که امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که در یک تصادف و یا یک اتفاق ناگوار عضوی از بدن خود را از دست می دهند، از یک عضو جایگزین به نام ارتز برای آنها استفاده می شود. پس از اینکه این عضو جدید در بدن آنها قرار گرفت، بدن نیاز به زمان برای پذیرفتن آن دارد. علاوه بر اینکه باید زیر نظر یک ارتوپد فنی روند حرکتی ارتز به بدن معرفی شود. متخصص ارتوپد فنی تمامی حرکتهایی که باید انجام دهید تا به استفاده از این عضو جدید عادت کنید را به شما آموزش می دهد.

چه کسانی به بهترین مرکز ارتوپدی تهران مراجعه می کنند؟

کسانی که جراحی تعویض مفصل انجام داده اند.

افرادی که مشکلات مفاصل دارند و نیاز به رفع التهاب وجود دارد.

کسانی که پاهای پرانتزی دارند.

افرادی که در اثر تصادف مفصل آنها آسیب دیده و می توان با جراحی به درمان التهاب و درد آن کمک کرد.

کسانی که دیسک کمر، دیسک گردن و یا ساییدگی زانو دارند.

کلینیک سپنتا بهترین مرکز ارتوپدی تهران

در بخش خدمات بهترین کلینیک ارتوپد غرب تهران به خدماتی که بهترین مرکز ارتوپدی ارائه می دهد، اشاره کردیم. کلینیک سپنتا در حال حاضر به عنوان بهترین کلینیک ارتوپدی در غرب تهران شناخته می شود که این خدمات را به طور کامل ارائه می دهد. کلینیک در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه فعال می باشد. شما می توانید از ساعات ۱۳ الی ۲۲ به کلینیک مراجعه کنید و برای زمانبندی برنامه درمانی خود اقدام کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۶۰۱۵۱۸۵ تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در مورد بهترین مرکز ارتوپدی تهران

کلام پایانی

در مورد بهترین مرکز ارتوپدی تهران می توان گفت این مرکز باید دارای خدمات فیزیوتراپی، اوزون تراپی، تزریق داخل مفصل و ارتوپدی فنی باشد. همه این خدمات نیز زیر نظر متخصص ارتوپدی پیگیری شود. قطعاً پیگیری روند درمان زیر نظر متخصص در یک مرکز ارتوپدی بهترین نتیجه درمان را برای بیمار حاصل می کند. کلینیک سپنتا بهترین کلینیک ارتوپدی غرب تهران است که دکتر حبیب رشادی بهترین جراح تعویض مفصل زانو در آن فعالیت می کنند.

سنجش تراکم استخوان

دکتر حبیب رشادی

جراح و متخصص استخوان و مفاصل عضو انجمن آسیب های ورزشی، جراحی زانو و آرتروسکوپی اروپا دوره های تکمیلی جراحی های تعویض مفصل زانو و آسیب های ورزشی از انگلستان دوره های تکمیلی جراحی بازسازی منیسک و رباط های صلیبی از اتریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *